AGENDA 2017

ZO23JULAssendelftHaltpop
VR27JANAmsterdamDe MelkwegMet de Bazzookas en Andere Koek. Open: 19:00

2016

ZA19NOVAlmereDe Blauwe ReigerStart rond 16:00
ZA9JULAlmereGestrand 2016van 19:15 tot 20:00
ZA2JULUtrechtBiton Open Air 2016
ZA28MEIDrontenNirwana
ZO8MEIUtrechtTivoli de HellingSupport van The Aggrolites
ZA2APRPijnackerDe Trucker
MA11JANWoerdenBesloten feest

2015

DO8OKTUtrechtTivoli de HellingFinale Utrecht Popprijs 2015
ZA12SEPUtrechtHet HuisHalve finale Utrecht Popprijs 2015
ZO6SEPSittardDe Zaak Onder de LindenRond 17:00
ZA5SEPWoerdenK77Afterparty Babypop (start 01:00)
WO12AUGHoornCafé BackstageVanaf 21:00
ZA1AUGSpierdijkOn(w)ijs Festival IJsbaan Spierdijk
ZO21JUNHoornHoornse StadsfeestenOm 21:30 u, podium de Roode Steen
ZA13JUNLeusdenPuddingpop 2015
ZA13JUNWoerdenFinale Geheim van Babylon
DI5MEIAmsterdamVrijheidskaravaanOm 17:30
DI5MEIWageningenKabaal am Gemaal
DI5MEIWoerdenEl ReyShowtime: 20:30
MA27APRWoerdenKoningsdag Dukdalf podiumShowtime: ongeveer 14:00
ZA18APRWoerdenGeheim van BabylonHalve finale
ZA28MAAHoornCafé Backstagevoor 6 jaar Radio 501
VR27MAAUtrechtClash of the Titans
ZA7MAAWoerdenGeheim van Babylon
DI24FEBWageningenKabaal Regionaal
ZA14FEBLeusdenIJsbrekerFinale Grote Prijs van Leusden
ZA7FEBZeistPeppelMet Jaya the Cat
VR23JANLeusdenIJsbrekerGrote prijs van Leusden
ZA10JANLelystadUndergroundSupport van Jaya the Cat

2014

ZA15NOVLelystadUndergroundVoorronde Flavourland
ZA25OKTDelftDe Koornbeurs
ZA4OKTAmsterdamBitterzoetCD release Medication
ZA6SEPZutphenLive at the BronsShowtime 18:15
VR9MEIUtrechtTivoli Oudegracht - SpiegelbarMet Suburban Legends
ZA26APRUtrechtCafé Averechts (Koningsdag)Start rond 15:45
VR25APRWoerdenKoningsnacht (El Noche Del Rey)Met Mark Foggo
VR7FEBAlmereDe MeesterMet Le Pélican Frisé en The Tankers

2013

ZA14DECAlkmaarCafé Merv's Alkmaar
VR20SEPBeusichemDe Bruine KipSamen met Cartoon Violence (UK)
ZO8SEPAlmereKunstgras - de Kemphaanrond 16:00
ZA31AUGMeterikMega Tuinfeest
ZA22JUNZutphenLive At The BronsTijden etc volgt nog
VR17MEIHaarlemPub de TempelierMet the Shakedown 8
VR10MEIAlmereBG-22-24Met The Shakedown 8 & DJ Skabuoy
DI30APRUtrechtCafé AverechtsAanvang ergens tussen 15:00 en 16:00
ZA23FEBWoerdenK77Samen met NONA

2012

ZA15DECDen HaagSnowWhite Winter Village (Club F.A.S.T)
ZA1SEPDelftClub Ciccionina
ZA16JUNGroesbeekOJC MaddogsOok met Dorst en Skandaal
ZO27MEILichtenvoordePimppop 2012
ZO22JANAmsterdamParadiso - Grote zaalAls support van live opnames Bazzookas

2011

VR9SEPHaarlemPatronaatMet: The Toasters (USA)
ZA9JULAlmereGestrand
DO23JUNDen HaagZeeheldenfestival Van 21:30 tot 23:00
ZA18JUNWijk bij DuurstedeMazijkpop
VR11MAADen HaagSupermarktOok met: Elle Bandita & Buster
ZA5FEBWoerdenBabylon WoerdenMet: Ska Zuster Nee Zuster

2010

ZA27NOVAlmereFinale Flavourland - De Meester
ZA13NOVAmstelveenP60Met: Mr. Review
VR8OKTLelystadVoorronde Flavourland - UndergroundZie ook www.flavourland.nl
ZA4SEPSchoonhovenDe BastilleMet: SecondHand Superheroes
VR3SEPWoerdenBabypop 201015 jarig jubileum!
ZA21AUGGoudaDe Gonz
WO18AUGUtrechtBiton Open Air
ZA13FEBUtrechtDutch Ska 2010 - Tivoli de HellingMet Upsessions, Bazzookas en Rude Rich!
ZA16JANWoerdenK77Met: Groover
ZO3JANUtrechtNieuwjaarsduik @ Tivoli de Helling
ZA2JANAmsterdamWinston AmsterdamMet the Color Ones en The Polease

2009

ZO25OKTOirloZomaarpop 2009Hoodpodium om 21:30
ZA24OKTNaaldwijkFlatertheek
ZA12SEPUtrechtEkkoMet : Antwerp Gypsy Ska Orchestra
ZA5SEPWoerdenBabypopMet o.a. Mala Vita
ZA27JUNEmmenHuize SpoorloosBenefiet Anti Corpos
ZA16MEIEgchelEgopop
DO7MEIUtrechtFrogstockIn de Nachtburgemeester, om 2:00 's nachts
MA4MEIDordrechtBibelotMet: The Slackers
ZA18APRDeil, podium KlaverbladRode Kruis BloesemtochtVan 13:00 tot 14:00
DO16APRUtrechtJubileum SSR-NU UtrechtBesloten feest
ZA11APRDelftSkapril
VR10APRUtrechtACU
VR13MAAOssDe Groene EngelMet: RSJF
ZA28FEBAlmereDe MeesterMet: RSJF

2008

WO31DECAmsterdamMaloe MeloMet: The Works en The Happening
ZA13DECAmersfoortDe KelderMet: Mark Foggo en the Palookas
ZA6DECMaastrichtMaasskaMeer info volgt
VR24OKTZeistDe PeppelMet: Mala Vita!
VR18JULAmsterdamWinstons KingdomMet: Skaguitar
ZA10MEIHoutenChipolataIS HELAAS KOMEN TE VERVALLEN
VR14MAAZeistDe PeppelMet the Skaranoids
VR29FEBDordrechtBibelotAls support van Mark Foggo Skasters

2007

VR14DECAmsterdamWinston Kingdom CD-presentatie EP :
ZA8DECZaandamSkaandam IVIngevallen voor Jablecna Stava
VR30NOVZwolleHedonAls support van THE SLACKERS
ZO7OKTUtrechtTivoli de HellingCancelled!!
ZA22SEPWoerdenK77
ZA8SEPBreukelenBlauwe Apen TentfeestBesloten feest
ZA19MEIArnhemGoudvishalMet Mark Foggo en Skaranoids
DO17MEIDiepenheimJannarok - DiepenheimGEWIJZIGD: Om 16:00
VR20APRUtrechtTivoli de HellingMet: J-Stars en Skabadivers
ZA24MAADordrechtEt-SKA-tera IV - BibelotMet: Palookas, Ollie Q en the Caroloregians
ZO18MAAUtrechtTivoli de HellingStarsound presents
ZA13JANUtrecht't Oude Pothuysbegint om 23:00

2006

ZA16DECWoerdenK77
ZA9DECZaandamSkaandam IIIMet: Let's Quit, Upsessions, de Hardheid, Ollie Q en Skabadivers
VR27OKTZeistDe PeppelMet the J-Stars
ZA14OKTOberhausen (DE)Druckluft Ska Festival
ZA9SEPWageningenDroevendaal FestivalMet o.a. Ugly Primates from Hell
WO6SEPUtrechtRecht in beweging
ZA24JUNHerkenboschLandgoed Kasteel Daelenbroeck Besloten feest voor the Independer
VR5MEIWageningenKabaal Am Gemaal
VR28APRUtrecht't Oude Pothuys
ZA22APREnschedeAtakMet: J-Stars en Spawn
DI18APRAmsterdamParadiso - Amsterdamse PopprijsHalve finale
ZA25MAAAmsterdamWinston Int.Met: 7 Seconds of Love (UK)
MA6MAAAmsterdamAmsterdamse Popprijs
ZA4MAAWageningenKabaal RegionaalBandwedstrijd voor Kabaal am Gemaal

2005

WO14DECAmsterdamWinston Int.
ZA15OKTHoornManifestoMet: The Beatbusters
VR7OKTRotterdamFinale Streetteam FestivalWaterfront R'dam
VR30SEPUtrechtSJU Jazzpodium
ZO10JULRuigoordRoots Reggae RuigoordOm 18:00 uur
ZA25JUNBunnikRumpsterrock (voorheen Yumbo's midzomerfestival)Om 16:15u, zaal open om 15:00
VR10JUNZeistDe PeppelMet: The J-Stars
ZA4JUNUtrechtStreetteam Festival (Ekko)
ZA30APRZwolleKoninginnedag Assendorperpleintussen 18:00 en 19:00 (voorlopig)
ZA5MAAHoutenJongerencentrum Chipolata
VR4MAAAlmereDe HasselbraamBesloten feest
ZA12FEBArnhemDe GoudvishalMet: The Rotterdam Ska Jazz Foundation
ZA22JANAmersfoortDe KelderMet Mark Foggo

2004

ZO21NOVUtrechtTivoli de HellingDVSunday festival
ZA13NOVHoutenCafé de Kleine GeerAanvang tussen 23:00 en 24:00
VR12NOVZeistDe PeppelVoorprogramma Mark Foggo
VR29OKTEnschedeAtak Onderdeel van Popronde 2004
VR8OKTMaastrichtCafé The DukeOnderdeel van Popronde 2004
VR1OKT's HertogenboschCafé WelvaartOnderdeel van Popronde 2004
ZA11SEPEibergenNew String Festival
ZA28AUGHoutenHoutenpopOm 16:00
ZA10JULAmsterdamDe MelkwegSka festival met Venus Hill, ROLF& Nas drovje
ZA3JULDriebergenDwergpopOm 21:50u
ZO27JUNGenk (BE)Genk On Stage
ZO20JUNNieuwegeinGeinbeat
DO17JUNUtrechtTivoli de Helling
ZA12JUNLeusdenPuddingpopCancelled
VR11JUNCulemborgDaltonschool "De Regenboog"Cancelled
ZA5JUNLageweideFestival Uranus
MA31MEIZeistMevr. van Ee verjaardagBesloten feest
ZA15MEIWoerdenHalve Finale Geheim van Utrecht - Babylon
VR9APRSevenumPrilpop
ZA3APRDe Meern (Utrecht)Life is Live festival LR
VR26MAAUtrechtFinale Uur U - Tivoli Oudegracht
ZA21FEBEnschedeAtakMet Let's Quit
ZO15FEBUtrechtHalve finale van het Uur U
DO12FEBAmersfoortDe Kelder
ZA24JANLeusdenGrote Prijs van Leusden
ZA17JANUtrechtACUMet Vixy

2003

MA22DECUtrechtEkkoMet Rollings
ZO14DECDriebergenPunk & SKA matineeMet Wagtale en Go Ape
ZA22NOVUtrechtHet Uur U
ZA1NOVUtrechtGeheim van Starsound
DO30OKTWageningenUnitasMet Ska-D-Lite
ZO26OKTUtrechtDomkracht (Winkel van Sinkel)
ZO14SEPEibergenNew String festival
DO12JUNUtrechtEkko
ZA31MEIUtrechtIBB pop
MA5MEIWageningenKabaal am Gemaal
WO30APRHoutenOképop
WO30APRCulemborgGrote Markt
DI29APRUtrechtCafé de FlitzKoninginnenacht
ZA5APRUtrechtACU
ZA8MAAWageningenKabaal Regionaal
ZA15FEBUtrechtFinale van het Geheim van Starsound

2002

ZA28DECCulemborgDe Franse School
ZA21DECUtrecht1e ronde van het Geheim van Starsound
ZA7DECUtrechtACUCancelled!